درباره ما

معرفی شرکت

شرکت نودیس پرداز با ۱۵ تجربه در زمینه ارائه تجهیزات و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات با نام سابق اس ام سی فعالیت داشته و با اتکاء به کارش работа москва ناسان مجرب و متخصصان داخلی و تجارب مدیریتی ،توانسته سهم بسزایی در تامین تجهیزات بازار IT ایران کسب نمایدو به عنوان تامین کننده شرکت های خصوصی و همکار ایفای نقش نماید .پیرو این موفقیت مدیران شرکت هدف خود را گسترش همکاری با سازمان های دولتی و انجام بهینه پروژه های IT بنا نهادند.

در حال حاضر شرکت نودیس پرداز با در اختیار داشتن  بیش از ۷۰ نفر پرسنل job opportunities near me با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های های مهندسی نرم افزار و سخت افزار ، مدیریت و سایر رشته های مرتبط به فعالیت خود ادامه می دهد و در نظر دارد با تکیه بر دانش فنی و توان بالای بازرگانی شرکت ، باکیفیت ترین محصولات و خدمات را در زمینه فناوری اطلاعات به مشتریان خود در سطح کشور ارائه دهد. با امید به لطف پروردگار و حمایت مشتریان ،به ادامه راه دلگرم هستیم.

 

مجوزها

شورای عالی انفورماتیک

نظام صنفی کامپیوتر

جواز از اتحادیه رایانه

واحد فروش

کارشناسان ما در واحد فروش با بهره گیری از دانش ،تجربه و ارائه مشاوره فنی، مشتریان محترم را در تحقق یک خرید آگاهانه و رضایتمندانه یاری می دهند. اساس کار این مجموعه مشتری مداری و تعامل صادقانه با مشتری است. واحد فروش با تکیه بر ابزارهای نوین همچون نرم افزارهای مدیریتی ارتباط با مشتری (CRM) اقدام به ارتباط مؤثر با مشتریان خود می نماید.

6565465465

واحد گارانتی و خدمات پس از فروش                                                                             

گارانتی اینوو ( اس ام سی سابق ) از معدود شرکت های دارای مجوز ارائه medadvice.net خدمات گارانتی از اتحادیه رایانه می باشد که در راستای خدمت رسانی به مشتریان طیف وسیعی از خدمات را به شرح ذیل ارائه نموده است.

گارانتی : تعهد فروشنده نسبت به رفع عیب محصول در دوره زمانی مشخص پس از فروش.

وارانتی : ضمانت تامین قطعات پس از دوره گارانتی.

پشتیبانی فنی : تعمیرات تخصصی پس از اتمام دوره گارانتی.

ارائه دانش فنی مورد نیاز جهت راه اندازی محصولات.

  • ماشین های اداری

ماشین های اداری از قبیل انواع پرینتر، اسکنر،  فکس، دستگاه های چند کاره، پول شمار، دستگاه های بارکد و …. از مهمترین تجهیزات کاربردی در هر اداره و سازمان می باشد. پرینتر ها را میتوان بر اساس نوع عملکرد و کارایی به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود. شرکت های HP ، Canon و Epson  سهم عمده ای در تامین پرینتر در دنیا دارند و در ادامه ب medadvice ه شرح محصولات هر یک از این برند ها که توسط شرکت نودیس پرداز ارائه میشوند خواهیم پرداخت.

پرینتر و چندکاره های اچ پی

پرینتر و چندکاره های اچ پی به چهاردسته تقسیم میشود که به اختصار به آن اشاره می کنیم  .

6516516

سری خانگی و اداری خانگی:

از مشخصه های این سری میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • پرینتر همه کاره در  خانه یا محل کار جهت چاپ با کیفیت به همراه کپی رنگی آسان و اسکن.
  • چاپ عکس با کیفت بسیار عالی و در اندازه های کارت پستی تا A4  با کمترین هزینه در هر صفحه.
  • به اشتراک گذاری و قابلیت استفاده بصورت wifi ، و چاپ از هر نقطه با HP ePrint.
  • طراحی زیبا  و امکان چاپ در حالت مقرون به صرفه و با کیفیت.